E-Arşiv

E-Arşiv

Gentegre E-Arşiv İle E-Fatura Mükellefi Olmayan Müşterilerinize de E-Fatura Hazırlayın. Gentegre E-Arşiv Programı nda oluşturmuş olduğunuz faturaları tek bir tuş ile kolayca alıcı / karşı tarafa gönderebilirsiniz. Entegratör kullanım avantajlarından yararlanıp alıcı / karşı tarafın E-Fatura ~ E-Arşiv mükellefi olduğunu tespit edebilirsiniz.

Şubelerinize Özel e-Arşiv Faturası Tanımlamaları

e-Arşiv programı ile eğer birden fazla lokasyon üzerinden e-arşiv işlemleri gerçekleştiriyorsanız çok basit bir şekilde tanımlama ve aktifleştirme işlemlerini gerçekleştirebilir, her şubenizden ayrı ayrı e-arşiv faturası gönderebilirsiniz.

Size Özel e-Arşiv Fatura Tasarımı ve Esnek Mimari

e-Arşiv programı ile Firmanıza ait e-arşiv faturalarının görsel tasarımını Orka ’ya yaptırabilir ve e-arşiv faturalarında yer almasını istediğiniz özel alanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Diğer Yazılımlardan e-Arşiv Faturası Transferi

e-Arşiv programı ile başka veya özel bir yazılımda hazırlanmış olan e-arşiv faturaları Excel, SQL Direkt bağlantı ve Dış transfer metoduyla Orka ‘ya transfer edebilir, e-arşiv faturalarının gönderim ve imzalama işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.